چهارشنبه 24 مرداد 1397   14:05:14
دانشکده مدیریت و اقتصاددانشکده مدیریت و اقتصاد
بازديدهابازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 214169
تعداد بازديد از سايت: 67665513
تعداد بازديد زيرپورتال: 214169
اين زيرپورتال امروز: 46
در امروز: 12464
اين صفحه امروز: 46
 • انتصاب جناب آقاي دكتر سعيد فراهاني فرد به عنوان عضو و دبير كميته دستگاهي دانشگاه
  طي حكمي از سوي رياست دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمين آقاي دكتر سعيد فراهاني فرد به مدت دو سال به عنوان عضو و دبير كميته دستگاهي دانشگاه منصوب شد. از طرف كليه همكاران و اساتيد دانشكده مديريت اين انتصاب شايسته و بجا را به شما تبريك عرض مي نماييم و از خداوند منان آرزوي توفيق روز افزون مي نماييم.
 • تبريك به اساتيد و مديران نمونه دانشكده مديريت
  استاد نمونه : دكتر محمد حسن ملكي مدير گروه مديريت. اساتيد تلاشگر: دكتر محمد زمان رستمي عضو هيئت علمي گروه اقتصاد و دكتر مجيد نيلي احمد آبادي معاون آموزشي و پژوهشي دانشكده مديريت. رئيس دانشكده نمونه: دكتر سعيد فراهاني فرد عضو هيئت علمي گروه اقتصاد و معاونت محترم پژوهشي دانشگاه. مدير گروه نمونه: دكتر اميد علي عادلي. استاد شايسته تقدير فرهنگي: سركار خانم دكتر نرگس سرلك.
 • انتصاب جناب آقاي دكتر سعيد فراهاني فرد به عنوان معاون پژوهش و فناوري دانشگاه
  طي حكمي از سوي رياست دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمين دكتر سعيد فراهاني فرد از ابتداي دي ماه سال جاري، به مدت دو سال به عنوان معاون پژوهش و فناوري دانشگاه منصوب شد. در بخشي‌‌ از حكم آمده است: اميد است با رويكرد ارتقاء رتبه علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه در توسعه، تقويت و هدايت طرح‌هاي پژوهشي با اولويت بخشي به نوآوري و پژوهش‌هاي كاربردي و مورد نياز كشور مبتني بر سند چشم‌انداز توسعه كشور و همچنين كنترل و نظارت بر فرآيندهاي پژوهشي، فناوري، كتابخانه‌ها و بانك‌هاي اطلاعاتي دانشگاه، و زمينه‌سازي جهت گسترش تعامل اساتيد با آن معاونت؛ با اتكاي به خداوند متعال بيش از پيش موفق و مويد باشيد. كليه كاركنان و اساتيد و دانشجويان دانشكده مديريت اين انتصاب شايسته و به جا را به جنابعالي تبريك عرض نموده و آرزوي توفيق روز افزون و موفقيت شما را بيش از پيش از خداوند منان مسألت مي نماييم.
معرفی دانشکدهمعرفی دانشکده

دانشكده مديريت و اقتصاد يكي از دانشكده‌هاي نوپاي دانشگاه قم است كه در سال ۱۳۹۰ با توجه به نيازهاي روز‌افزون استان به منظور آموزش و پرورش نيروي انساني متعهد و متخصص در بخش‌هاي خصوصي و دولتي به صورت يك دانشكده مستقل در دانشگاه قم تاسيس شده است. گفتني است كه قبل از تاريخ ياد شده گروه هاي حسابداري و مديريت صنعتي در قالب دانشكده ادبيات و علوم انساني در دانشگاه فعال بوده اند.

در حال حاضر دانشكده مديريت و اقتصاد در سطح كارشناسي در گروه‌هاي تخصصي زير در بخش برادران و خواهران فعال بوده و دانشجو مي‌پذيرد:
 •     گروه اقتصاد اسلامي: رشته علوم اقتصادي
 •     گروه حسابداري: رشته حسابداري
 •     گروه مديريت: رشته‌هاي مديريت بازرگاني و مديريت صنعتي

در سال تحصيلي ۹۶-۹۷ در سطح كارشناسي ارشد نيز رشته هاي فعال دانشكده به صورت زير خواهد بود:
 •     گروه اقتصاد اسلامي: رشته علوم اقتصادي با دو گرايش اقتصاد اسلامي و بانكداري اسلامي
 •     گروه حسابداري: رشته حسابداري
 •     گروه مديريت: رشته‌ مديريت بازرگاني با گرايش‌هاي بازاريابي، كارآفريني و مديريت استراتژيك و رشته مديريت صنعتي با گرايش‌هاي تحقيق در عمليات، توليد و عمليات و مديريت پروژه
 • از نيمسال اول تحصيلي سال 97-96 دانشكده پذيراي دانشجويان محترم مقطع دكتري رشته اقتصاد اسلامي خواهد بود.

گفتني است گرايش‌هاي بانكداري اسلامي، كارآفريني، مديريت استراتژيك و مديريت پروژه از ابتداي سال تحصيلي ۹۶-۹۷ پذيرش دانشجو خواهند داشت.

اخبار دانشکدهاخبار دانشکده
مراحل انجام امور مربوط به پايان نامه و رساله دانشجويان ارشد و دكتري1397/2/11 سه‌شنبه
قابل توجه دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري دانشجويان ورودي نيمسال اول تحصيلي هر سال، حداكثر تا پايان ارديبهشت ماه نسبت به انتخاب استاد راهنما با هماهنگي مدير محترم گروه آموزشي بر اساس (فرم الف) اقدام نمايند. بديهي است عواقب عدم به موقع بر عهده خود دانشجو مي باشد. سامانه جامع گلستان - مديريت تحصيلات تكميلي - فرم الف
درگذشت دانشجو سركار خانم شقايق رفيع ارشد اقتصاد اسلامي 1396/12/7 دوشنبه
پيام تسليت رياست دانشكده به مناسبت درگذشت دانشجو سركار خانم شقايق رفيع انالله و انا اليه راجعون درگذشت جانسوز و تاسف برانگيز دانشجويي گرامي سركار خانم شقايق رفيع، موجب تالم و تاثر گرديد. اينجانب اين مصيبت جانگداز و جانكاه را به والدين و ساير اعضاء خانواده محترم ايشان و همه دانشگاهيان گرامي، به ويژه دوستان و آشنايان و اساتيد محترم اين دانشجوي فرهيخته و مومن تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي آن مرحومه، رحمت و مغفرت و براي بازماندگان صبر و سلامت مسالت مي نمايم.
تسليت به مناسبت درگذشت دانشجو سركار خانم شقايق رفيع ارشد اقتصاد اسلامي 1396/12/7 دوشنبه
پيام تسليت رياست دانشكده به مناسبت درگذشت دانشجو سركار خانم شقايق رفيع انالله و انا اليه راجعون درگذشت جانسوز و تاسف برانگيز دانشجويي گرامي سركار خانم شقايق رفيع، موجب تالم و تاثر گرديد. اينجانب اين مصيبت جانگداز و جانكاه را به والدين و ساير اعضاء خانواده محترم ايشان و همه دانشگاهيان گرامي، به ويژه دوستان و آشنايان و اساتيد محترم اين دانشجوي فرهيخته و مومن تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي آن مرحومه، رحمت و مغفرت و براي بازماندگان صبر و سلامت مسالت مي نمايم. دكتر سيد هادي عربي رياست دانشكده مديريت و اقتصاد
ديگر بخش ها درباره دانشگاه قم سامانه هاپيوندهاي مفيدارتباط با ما
آدرس پستي: قم - بلوار الغدير - بعد از شهرك قدس - دانشگاه قم
كدپستي: 3716146611
تلفن : 32103000- 025
فكس : 32854499- 025
پست الكترونيكي:
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (Qomuniguest)

دانشكده مديريت - دانشگاه قم
مجری سایت : شرکت سیگما