شنبه 4 فروردين 1397   11:10:12
منوی معاونت فرهنگیمنوی معاونت فرهنگی
بازديدهابازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 566747
تعداد بازديد از سايت: 62586862
تعداد بازديد زيرپورتال: 566747
اين زيرپورتال امروز: 45
در امروز: 11936
اين صفحه امروز: 45
تازه ها و رویدادهاتازه ها و رویدادها
دکتر نوروزي معاون فرهنگي اجتماعي دانشگاه در مراسم هفتگي زيارت عاشورا :

امام خميني (ره) مقابل ظلمت ايستاد تا توانست ملت ايران را از ظلمات طاغوت به سمت نورانيت اسلام هدايت کند.

مراسم هفتگي زيارت عاشوراي دانشگاهيان قم ، اين هفته همزمان با بزرگداشت سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در مسجد الغدير دانشگاه قم و با سخنراني حجت الاسلام و المسلمين دکتر نوروزي معاون فرهنگي اجتماعي دانشگاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگي دانشگاه قم، مراسم هفتگي زيارت عاشوراي دانشگاهيان قم ، اين هفته همزمان با بزرگداشت سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در مسجد الغدير دانشگاه قم و با سخنراني حجت الاسلام و المسلمين دکتر نوروزي معاون فرهنگي اجتماعي دانشگاه برگزار شد.

دکتر نوروزي ، در اين مراسم ضمن تبريک ايام الله دهه ي مبارک فجر وسي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و همچنين تسليت به مناسبت آغاز ايام فاطميه، در خصوص يکي از مهمترين رويدادهاي قرن اخير يعني نهضت امام خميني (ره) و انقلاب شکوهمند مردم ايران، سخناني را ايراد نمود.

وي با اشاره به آيه شريفه " الله ولي الذين آمنوا يخرجهم من الظلمات الي النور ..." گفت: امام خميني (ره) شخصيتي زاهد و پارسا و خودساخته بود و توانست ابتدا خود را از ظلمت برهاند و نور حقيقت را با تمام وجود دريافت کند. سپس با ايمان سرشار و قلب سليم ، توانست قلوب ملت ايران را به خود جلب کند و ايشان را از ظلمات طاغوت رهايي بخشد و به سمت نور حقيقت و نورانيت اسلام هدايت کند.

معاون فرهنگي اجتماعي دانشگاه قم، تصريح کرد حکومت طاغوت مصداق بارز ظلمات و در مقابل آن انقلاب اسلامي مردم ايران مصداق بارز نور بود و همانطور که وعده ي الهي است خداوند مؤمنين را از ظلمات به سمت نور هدايت کرد.

عکس های مرتبط :

نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 501
ديگر بخش ها درباره دانشگاه قم سامانه هاپيوندهاي مفيدارتباط با ما
آدرس پستي: قم - بلوار الغدير - بعد از شهرك قدس - دانشگاه قم
كدپستي: 3716146611
تلفن : 32103000- 025
فكس : 32854499- 025
پست الكترونيكي:
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (Qomuniguest)

معاونت فرهنگي - دانشگاه قم
مجری سایت : شرکت سیگما